"inovatif tedarik" Ana Sayfa | İletişim
TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ   
Hakkımızda
Hakkımızda

SUMETAL® 2010 yılında Bursa ’da kurulmuş metal ve mühendislik plastikleri konusunda “İnovatif Tedarik” anlayışıyla hizmet sunan bir firmadır.

Farklı sektörlerdeki 30 yıllık üretim deneyimi sayesinde malzeme-üretim ilişkisinin farkındalığını ön planda tutarak iş ortaklarına artı değer sağlayacak şekilde servis vermektedir.

Tecrübeli ve dinamik bir ekiple taleplerinize en hızlı, en güvenilir ve kesinlikle bilimsel yöntemlerle cevap vermek, firmamızın çalışma disiplininin temelini oluşturmaktadır. SUMETAL® güçlü üreticinin ancak güçlü bir tedarikçiyle var olacağının bilincinde her zaman iş ortaklarının yanında olacaktır.

“İnovatif Tedarik” anlayışı nedir?

Tasarım ve tasarıma uygun malzeme seçimi üretimin başlangıç evresidir. Her yeni proje yeni bir malzeme anlamına gelmektedir. Malzeme tedariğinin sorunsuz ve doğru yürümesi üretimi doğrudan etkileyen ve yoğun uğraş gerektiren bir iştir. Bilim ve teknoloji çağını yaşadığımız günümüzde koşullar çok hızlı bir şekilde değişkenlik göstermekte, talepler de bu hızla farklılaşmaktadır. Üreticilerimiz tasarım-proses-üretim yükünün yanı sıra birçok sıkıntıyla karşı karşıya kalmaktadır. Farklı özelliklerdeki malzeme talepleri, malzemenin üretilmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda stoklanması, malzemenin hasarsız ve hızlı şekilde taşınması, malzemenin istenen ölçülerde projeye uygun ebatlandırılması ve tüm bu basamakların kusursuz şekilde gerçekleşmesi “İnovatif Tedarik” anlayışını oluşturmaktadır.

2012 ylında NECUMER GMBH ile yapılan anlaşma sonucu SUMETAL® hedefleri doğrultusunda ilk ciddi adımını atmış ve sadece kendisiyle rekabet eden bir yapı olduğunu kanıtlamıştır.

Yapılan anlaşma sonucu NBECURON® ürünlerinin Türkiye genel distribütörlüğünü yapan firmamız, yoğun bir enerji harcayarak otomotiv sektöründe Prototip, Kalıp ve Aparat üretimi alanlarında güvenilir ve hızlı “İnovatif Tedarik” anlayışıyla büyük başarılara imza atmıştır.

5. Senemize iş ortaklarımızla birlikte girmiş olmanın heyecanını  nice beş senelerce çizgimizi değiştirmeden sizlere hizmet sunarak paylaşacağız.

©2013 Sumetal®. All rights reserved.